Sayfalar

8 Temmuz 2010 Perşembe

İBNELİK HİT OLMUŞ...!


Geçenlerde bir cumartesi sabahı can sıkıntısından napıcağımı bilemez bir şekilde internette dolanırken ismi lazım olmayan chat server'larından birine girdim. 10 yıl önce chat server'larında muhabbet ve arkadaşlık ortamları süperdi ama aradan geçen 10 yıl çok şeyi değiştirmiş.

Bot denen bir şeyler çıkmış ne işe yaradıklarını tam anlamamakla beraber sanırım reklam için kullanılıyorlar. Bir nevi yazılım gibi bişi. Sonracıma nicklere baktığınızda kanallarda eskiden ali, veli, mehmet, ayşe, fatma, suda, esmerbaby, karaefe, goblin vs..vs.. gibi nicklerin yerini eşinvesen, eşimtürbanlı, ist19a, ank14cm, evlilereap, gurubap vs..vs.. (Say say bitmez bu nickleri.) gibi sapık nickler almış. İçimden "ulan millet zıvanadan çıkmış a.q." dedim ve merak ederek server'a bir list komutu çektim. Malum hangi kanal daha kalabalık diye bi bakıyım dedim. Eskiden zurna kanalı vardı. Chat demek zurna demekti.

Liste bi geldi ne göriyim. GAY kanalı diye bir kanal var ve listenin en tepesinde. Kanala girdim kanal tıkabasa dolu (Akşam saatleri anlarımda sabahın 9 unda derdiniz ne be kardeşim. Hadi ben can sıkıntısından bindim bi alamete geldim kıyamet gibi bi yere de herkes mi benim gibi mi geldi acaca diye düşünürken tak bi mesaj geldi. Bu arada nickim MahmuT81'di.)

Mesajda amcamın biri asl soruyo. 29 M İst dedim. Sonra A/P (A=Aktif (Miken), P=Pasif(Mikilen) Tabi bunu sonradan google amcadan öğrendim.)? diye bişi sordu. (Uzun zaman chat ortamına girmeyinde yeni yeni kısaltmalar eklenmiş diye düşünerekten A/P mevzusunu google a yazıyım dedim (Allah google çalışanlarına zeval vermesin). Bide baktımki adam bana ibnemisin diye soruyo.)

Benim sigortalar sabah sabah attı. Direk ana avrat zoy sop bacı kardeş bişiler kafamda tasarladım ve harıl harıl yazılmaya koyuldum ki kanal adına gözüm takıldı. İçimden ulan bire salak giriyosun GAY kanalına sonra adamın biri geliyo (Bu arada sadece o değil daha bir çok kişi mesaj bekliyo. Sabahın 9 unda herkes ayakta mübarek) kanal içeriğine uygun olaraktan sorusunu soruyo bende hemen sinirleniyorum. Olcak işmi. Değil tabi....! Bu biraz dağdan inip bağdakini kovma işine benzedi..:D

Derin bi nefes alıp kardeş ne alıcıyım ne verici sabah sabah can sıkıntısından konuşucak birilerini arıyorum dedim (Çokta kibarımdır..:P). Neyse eleman bol şans dedi gitti. Sonra diğer mesaj yazanlara baktım.

Biri alet kaç cm? Öbürü ev var mı? Bi başkası arabada yapalım mı? vs..vs.. soruları dizmişler durmuşlar...!

Kanala şöyle tekrardan bi baktım nicklere felan; Olum mahmut sen burda daha fazla durma 29 yıldır kaseyi gözün gibi korudun 29 yıldan sonra buralarda kurda kuşa meze olmasın dedim ve pencereyi kapattım kapatmasına ama aklıma takıldı mesele.

Kardeşim girdiğim server bir tane idi ama bu tür serverlardan daha çok var piyasada ayrı mesele. Sadece bu serverda GAY kanalında 280 küsür kişi var ise diğer serverlarda kaç kişi vardır acaba? Sonracıma bu kadar kişi ya kendini siktiriyo yada sikiyo. Bu durumda bu sayıyı 2 ile çarptık mı sayı katlanırmı ikiye? Katlandı bile a.k.

Yok abicim yooookkk tayyip başkan (Zerre hazzetmem kendilerinden. Onunda rahmetli ebesi ile alakalı çok güzel planlarım var ama öbür tarafa göçmeyi bekliyorum) haklı a.k 3 çocuk yapın demekle. Bu hızla giderse eş cinsellik yüzünden boku yediğimizin resmidir..! Soyumuz kuruyacak soyumuz..:D

Şimdi yanlış anlaşılmasın mevzu. Eş cinselliğe karşı değiliz (Hatta toplum olarak karşı değiliz bee..:D Örnek vermek gerekirse Bülent abimiz, ahhhh pardon Bülent ERSOY ablamız..:P (Parantez içine parantez açma huyumdan vazgeçemiyorum derken niye açmıştım ben bu parantezi...! Hah hatırladım. Sadece Bülent ablamız değil daha bir çok örnek var. Siz onları benden daha iyi bilirsiniz.)). Herkesin tuttuğu kendine girsin daha olmadı ebesine girsin. Fakat işin bokunuda çıkarmamak lazım be..:D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder